به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی، همایشی با عنوان مفهوم عشق، انتخاب آگاهانه و ازدواج روز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه در مکان سالن شهید چمران برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی، در این نشست که با حضور مسئول فرهنگی، مسئولین امور دانشجویی و بیش از یکصد نفر از دانشجویان همراه بود، استاد خزاعی، از مشاوران برجسته در امور خانواده، ضمن ارائه مبحث تربیتی به پرسش‌ها و دیدگاه‌های دانشجویان در خصوص مقوله ازدواج پاسخ دادند.

از جمله موارد مهمی که در این مراسم مورد بررسی قرار گرفت، معرفی مفهوم و معنای عشق، بررسی شرایط ازدواج در سن دانشجویی، ارتباط محیط در انتخاب و تصمیم گیری و همچنین تاثیرات انتخاب آگاهانه بر شرایط و نحوه ازدواج بود. آقای خزایی در این مراسم ضمن تآکید بر این موضوع که دوران دانشجویی، در صورتی برای ازدواج مناسب است که هر دو طرف به بلوغ کامل فکری رسیده باشند، خاطر نشان ساختند شرط اصلی برای ازدواج از دیدگاه ایشان، هم وزن بودن طرفین است.

درپایان این نشست نیز از تیم تحریرگران دانشگاه صنعتی بیرجند به عنوان تیم فعال در زمینه فعالیت‎های فرهنگی و تحریری و همچنین تیم اجرایی این همایش تجلیل به عمل آمد.

 

 

گزارشگران : رضاپودینه ، مصطفی کمساری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی مدیریت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی

معرفی مدیریت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی
نام: راضیه
نام خانوادگی: خوشحال
مرتبه علمی: استادیار
تلفن: 05632391306
رایانامه:
rkhoshhal@birjandut.ac.ir

پیام مشاور
نگذار چیزی موجب پریشانی تو گردد و یا تو را بترساند همه چیز گذرا است مگر خداوند که ازلی و ابدی است.
عضویت در کانال تلگرام