در سی و دومین گردهمایی سالانه رؤسا و کارشناسان مراکز مشاوره دانشجویی سراسر کشور که روز سه‌شنبه ۱۸ خردادماه سال جاری برگزار شد، خانم منصوره شادمان، مشاور باوقار، خدوم و پرتلاش مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه بعنوان مشاور نمونه دانشگاه‌های منطقه ۹ کشور برگزیده شده و توسط آقای دکتر صفاری‌نیا، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

خاطرنشان می‌گردد، انتخاب ایشان به عنوان مشاوره نمونه منطقه ۹ در شرایطی است که دانشگاه‌های بزرگ این منطقه از جمله دانشگاه‌های فردوسی مشهد، بیرجند، حکیم سبزواری، بجنورد و سمنان، علاوه بر سبقه طولانی فعالیت مراکز مشاوره، دارای گروه‌های تخصصی روانشناسی و علوم تربیتی می‌باشند.

این جلسه بصورت مجازی و با حضور آقای دکتر صدیقی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور برگزار شد و مقرر گردید برای مشاورین نمونه و منتخب، نشان حامی  ارسال گردد.

شایان ذکر است خانم شادمان دارای مدرک کارشناسی ارشد روان شناسی تربیتی از دانشگاه بیرجند هستند و در مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه به عنوان کارشناس مسئول فعالیت می‌کنند. ایشان همچنین برای مدت ۵ سال، سابقه همکاری با گروه روان‌شناسی دانشگاه بیرجند را جهت تدریس دروس روان‌شناسی رشد، تغییر و اصلاح رفتار و نظریه‌های یادگیری در رزومه کاری دارند و به عنوان مدرس مهارت‌های زندگی و وبینارهای آموزشی نیز فعالیت می‌کنند.

این موفقیت ارزنده را به همکار محترم، سرکار خانم شادمان و مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه تبریک عرض نموده و برای همکاران پرتلاشمان در این مرکز، تداوم موفقیت در خدمت‌رسانی به دانشجویان عزیز را آرزومندیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

معرفی سرپرست مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی


معرفی سرپرست مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی
نام: تکتم
نام خانوادگی: حقدادی
مرتبه علمی: استادیار
تلفن: 05632391259
رایانامه:
haghdadi@birjandut.ac.ir

پیام مشاور
نگذار چیزی موجب پریشانی تو گردد و یا تو را بترساند همه چیز گذرا است مگر خداوند که ازلی و ابدی است.
عضویت در کانال تلگرام
نظرات